FreeOrion0.4.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FreeOrion to darmowa turowa gra strategiczna inspirowana na takiej pozycji jak Master of Orion. Celem gry jest zbudowanie największego międzygalaktycznego imperium pozwalającego konkurować z innymi przeciwnikami. W FreeOrion nie obędzie się oczywiście bez kolonizowania nowych planet, handlowania surowcami, walce z innymi przeciwnikami, odkrywania nowych i rozwijania istniejących technologii pozwalających wyprzedzić innych graczy pod względem militarnym i taktycznym. FreeOrion to pozycja obowiązkowa do sprawdzenia dla wszystkich graczy, których zdążył już wciągnąć na długie noce Ogame.

Minimalne wymagania systemowe: - procesor 600 MHz - 128 MB pamięci RAM - karta graficzna z obsługą akceleracji 3D Uwaga! * - szczegóły na stronie projektu 1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki. 2. Gra dostępna jest również na inne platformy (m.in. Linux i Mac OS). Więcej informacji można uzyskać na stronie projektu.

Udostępnij
FreeOrion 0.4.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań8 545
Data aktualizacji27 mar 2020
Rozmiar pliku150.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)