WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychFreeUndelete

FreeUndelete2.1.36867.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FreeUndelete to bardzo proste i darmowe (do użytku prywatnego) narzędzie, służące do odzyskiwania utraconych lub przypadkowo usuniętych danych.

Pozwala ono na szybkie oraz skutecznie przywracanie danych, które skasowaliśmy np. poprzez umieszczenie ich w systemowym koszu. Program po dokładnym przeskanowaniu zawartości wskazanej partycji na dysku twardym wyświetla listę wszystkich możliwych do odzyskania danych. Do użytkownika należy wskazanie pozycji, które chciałby odzyskać oraz lokalizacji (musi ona znajdować się na innej partycji niż ta z utraconymi danymi), w której zostaną one zapisane. W przypadku dużej ilości wyszukanych danych pomocny okazuje się mechanizm filtrowania, pozwalający wygodnie odszukiwać tylko pliki i foldery o określonych nazwach.

FreeUndelete obsługuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje dysków twardych, wspierając przy tym systemy plików NTFS 1.0, NTFS 2.0, FAT12, FAT16 i FAT32.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań16 100
Data aktualizacji22 kwi 2013
Rozmiar pliku0.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)