bEifZoLF
FriendStrip Kids Pro ikona

FriendStrip Kids Pro1.0.2

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FriendStrip Kids Pro to program, dzięki któremu używając smartfonu lub tabletu możemy stworzyć własne komiksy. W ten sposób aplikacja może się przydać np. podczas rodzinnych zabaw z dziećmi.

bEifZoLH

Po zainstalowaniu aplikacji FriendStrip Kids Pro zaprezentuje nam ona samouczek, dzięki któremu dowiemy się, jak korzystać z programu do tworzenia komiksów przy użyciu naszych zdjęć oraz pomysłów na tekst. Później przyjdzie czas na właściwą zabawę, czyli tworzenie komiksów wg naszej fantazji. Aplikacja oferuje ramki, które przypominają nieco używane kiedyś taśmy filmowe z charakterystycznymi klatkami. W każdą z tych "klatek" możemy dodać własne zdjęcie i zdecydować, czy pozostawić tekst naniesiony przez aplikację czy też dodać własne napisy. Ciekawą funkcją jest też możliwość odwzorowania na zdjęciu sceny, która pierwotnie znalazła się na gotowym komiksie. Jeśli np. nasza córka przyjmie pozę taką, jaką widać na karcie komiksu, wtedy po zrobieniu zdjęcia aplikacja odpowiednio je przetworzy i podmieni komiks na wykonaną przez nas fotografię.

W programie mamy do wyboru ponad 80 różnych komiksowych pomysłów, przygotowanych przez prawdziwych artystów sztuki komiksowej. Zawierają one m.in. piratów, księżniczki lub też dinozaury, oferując mnóstwo wątków dopasowanych do różnych okoliczności z życia dziecka. Aplikacja jest płatna i kosztuje nieco ponad 6 zł, ale biorąc pod uwagę jej możliwości, warto wydać tę kwotę, aby wprowadzić ciekawe nowości do życia dzieci.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPhotoInPress
Liczba pobrań55
Data aktualizacji15 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
FriendStrip Kids Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEifZoMm
bEifZoMD