iOSGryZręcznościoweFruit Ninja Free
Fruit Ninja Free ikona

Fruit Ninja Free3.47.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fruit Ninja to świetny przykład tego jak wykorzystać potencjał ekranów dotykowych w grze zręcznościowej. Wcielając się w tytułowego Ninja przystępujemy do trankingu polegającego na przecinaniu owoców. Całość okraszono humorystyczną grafiką oraz oprawą dźwiękową.

Gra posiada trzy różne tryby: klasyczny, nieograniczony czasowo, w którym musimy przecinać wszystkie owoce, w przeciwnym wypadku tracimy ograniczone liczbowo szanse. W trybie tym uderzenie w bombę kończy grę. Drugim trybem jest Arcade, ograniczony do 60 sekund tryb, w którym nie musimy pilnować każdego owocu, a uderzenie w bombę jedynie na chwilę przerywa rozgrywkę. Występują w nim banany-bonusy powodujące np. zalew owoców. Ostatni z trybów, Zen, to jak nazwa wskazuje, tryb spokoju. Jest on ograniczony czasowo do 90 sekund, nie występują w nim żadne bomby, podobnie jak w arcade można natrafić na owoce specjalne. Co pewien czas pojawiają się także tryby specjalne, związane z okolicznościowymi dodatkami.

W trakcie gry zbieramy punkty, za które można wykupić ulepszenia np. odbijanie bomb przez odpowiedni ruch, lub częstsze występowanie specjalnych owoców. Kolejnym dodatkiem są osiągnięcia np. przecięcie 50 sztuk odpowiedniego owocu odblokowuje nowe tła i wygląd śladu po mieczu. Gra jest dostępna w wersji darmowej oraz płatnej. Wspiera synchronizację stanów gry pomiędzy urządzeniami oraz systemami iOS i Android.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań128
Data aktualizacji8 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Fruit Ninja Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)