bDTZXRjF
FunMouse ikona

FunMouse4.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FunMouse to ciekawa aplikacja, która pozwala w prosty sposób znacznie rozszerzyć możliwości naszej myszki komputerowej. Dzięki niej przypiszemy akcje do przycisków funkcyjnych urządzenia, zdefiniujemy zachowanie kursora na ekranie, a dzięki obsłudze gestów rozszerzymy możliwości "gryzonia" o maksymalnie 52 nowe skróty, inicjowane poprzez wykonanie myszką odpowiednich ruchów.

bDTZXRjH

Obsługa programu nie należy do trudnych i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Poszczególne funkcje dostępne są z poziomu opcji konfiguracyjnych narzędzia w odpowiednich zakładkach. Znaleźć wśród nich można funkcje przeznaczone do konfiguracji zachowania kursora podczas codziennej pracy w systemie, definiowania skrótów inicjowanych przez gesty (np. pokazywanie menu Start, wyłączanie/blokowanie komputera czy uruchamianie dowolnego pliku wykonywalnego), a także zarządzanie gestami.

Wraz z programem FunMouse instalowany jest w systemie specjalny widżet, dostępny z poziomu zasobnika systemowego. Dostarcza on ciekawych danych na temat pracy myszki komputerowej oraz klawiatury. Wśród nich użytkownik znajdzie m.in. statystyki na temat przebytej przez kursor odległości, ilości wciśnięć prawego/lewego przycisku myszy oraz klawiszy na klawiaturze. Wygląd widżetu może być dowolnie personalizowany.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FunMouse 4.2wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentFunMouse
Liczba pobrań541
Data aktualizacji30 wrz 2016
Rozmiar pliku15.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
FunMouse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZXRkm
bDTZXRkD