AndroidGryWyścigiFury Roads Survivor
Fury Roads Survivor ikona

Fury Roads Survivor2.2.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fury Roads Survivor to gra zręcznościowa, utrzymana w konwencji znanej z filmu "Mad Max". Zadaniem gracza jest wytrzymać jak najdłużej w starciu z wściekle goniącymi go samochodami przeciwnika.

Pomysł na zabawę w Fury Roads Survivors jest bardzo prosty: po uruchomieniu silnika auta, należy wytrzymać na scenie jak najdłużej. Opcje sterowania wozem są ograniczone do skrętów w lewo lub w prawo. Auto samodzielnie prowadzi też ostrzał pojazdów rywala. Gdy zniszczymy wroga, wówczas na ekranie wyświetli się ikona uśmiechniętej czaszki. Im więcej takich czaszek zbierzemy, tym większa liczba wrogich pojazdów zacznie nas tropić. Ponadto, na planszy jest sporo przeszkód, na które trzeba uważać, bo nawet kilka sekund postoju sprawi, że rywale zablokują dalszą drogę.

W trakcie ucieczki na torze znajdziemy niebieskie beczki z olejem napędowym. To cenne elementy, bo pozwalają kupić nowe auta i nowe rodzaje uzbrojenia. Niecierpliwi mogą zaś zasiąść za sterami innego wozu, kupując go za pomocą modułu mikropłatności.

Bardzo dużą zaletą gry Fury Roads Survivor jest jej oprawa graficzna. Tło utrzymane jest w popularnej konwencji indie. Bardzo ciekawa jest też muzyka: dynamiczna, wpadająca w ucho i potęgująca wrażenia płynące z zabawy.

Grę Fury Roads Survivor można zintegrować z usługą Gry Google Play. Taki krok pozwoli synchronizować osiągane wyniki z chmurą Google, a także sprawdzać, jak w grze radzą sobie inni użytkownicy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji2 wrz 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Fury Roads Survivor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)