Fusion2.9.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fusion pozwala na połączenie kilku zdjęć tej samej sceny i stworzenie z nich obrazu o szerokiej rozpiętości jasności (HDR). Następnie za pomocą mapowania tonów pozwala na redukcję jasności obrazu, aby mógł być oglądany na monitorze komputera, w sposób umożliwiający zachowanie detali lub stylizowanie zdjęcia.

Przed połączeniem w obraz HDR załadowane zdjęcia można automatycznie wyrównać, co jest szczególnie przydatne, jeśli zdjecia były robione bez statywu. Program automatycznie rozpozna obiekty na zdjęciach i zniweluje przesunięcia między kolejnymi ujęciami. Łączenie zdjęć może odbyć się poprzez proste uśrednianie lub fuzję ekspozycji — algorytm pozwalający użytkownikowi zdefiniować parametry łączenia obrazów, na przykład wybrać z każdego zdjęcia fragmenty ostre, nasycone lub najlepiej naświetlone. Ponadto program pozwala na uwydatnianie detali, wygładzanie efektu poświaty charakterystycznego dla HDR, oraz korekcję kolorów. Mapowanie tonów pozwala na modyfikację gammy, lokalnego kontrastu świateł, cieni i półcieni, a także nasycenia kolorów.

Gotowe obrazy można zapisać w formatach JPG, TIF i BMP.

Udostępnij
Fusion 2.9.3wersja stabilna (32-bit)
Fusionwersja bezpłatna F.2
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.56 ocen
Twoja ocena
ProducentNS-Point.com
Liczba pobrań7 338
Data aktualizacji28 lis 2016
Rozmiar pliku8.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)