bEDqpwXp
Gaaiho PDF Reader ikona

Gaaiho PDF Reader4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Gaaiho PDF Reader to rozbudowane narzędzie, które służy do przeglądania dokumentów w formacie PDF.

bEDqpwXr

PDF to jednak nie tylko dokumenty tekstowe, ale także arkusze kalkulacyjne, grafiki czy prezentacje multimedialne. Otwieranie plików za pomocą Gaaiho PDF Reader odbywa się wyjątkowo szybko i bezproblemowo. Mogą być one przeglądane zarówno w oknie, jak i na pełnym ekranie (w drugim z przypadków można zrobić użytek z wskaźnika laserowego, co przydaje się w trakcie prezentacji). Narzędzie świetnie radzi sobie z nie tylko z wielostronicowymi plikami, ale i jednoczesnym wyświetlaniem kilku dokumentów w oknach.

Gaaiho PDF Reader umożliwia wprowadzanie komentarzy do dokumentu oraz dostosowywanie wyglądu danego pliku do własnych preferencji. Kompletny zestaw narzędzi obejmuje możliwość wstawiania notatek, podświetlania wybranych fragmentów, a także dodawania pieczątek i rozmaitych kształtów. Dostępna wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych fragmentów (nie tylko zakładek i komentarzy, gdyż zawiera zaawansowane ustawienia, pozwalające na dostosowanie wyników wyszukiwania do potrzeb użytkownika).

Wbudowany menadżer plików umożliwia szybkie wyszukanie wszystkich dokumentów w formacie PDF znajdujących się na komputerze. Po wykonaniu tej czynności osoba korzystająca z Gaaiho PDF Reader może przeglądać, usuwać, kopiować, wyszukiwać i zmieniać nazwy plików. Narzędzie obsługuje funkcje synchronizacji plików z Dropboxem i pozwala na udostępnianie ich za pośrednictwem Evernote.

Gaaiho PDF Reader oferuje możliwość dodania wybranych dokumentów do sekcji ulubionych, dzięki czemu można zyskać do nich bardzo szybki dostęp i otworzyć je bez konieczności wyszukiwania plików na dysku twardym.

Udostępnij
Gaaiho PDF Reader 4.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań465
Data aktualizacji3 paź 2016
Rozmiar pliku49.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gaaiho PDF Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDqpwYn