WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweGajim
Gajim ikona

Gajim1.5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy przeznaczony dla systemów Linux i Windows, który bazuje na protokole XMPP.

Dzięki wykorzystaniu transportów oferowanych w sieci Jabber użytkownicy Gajima bez problemu mogą komunikować się z użytkownikami takich sieci jak Gadu-Gadu, Tlen, Yahoo, MSN, AIM czy ICQ. Wśród wielu funkcji oferowanych przez Gajima znajdziemy takie jak grupowane rozmów na kartach jednego okna, transfery plików do różnych sieci, wyświetlanie metakontaktów w głównym oknie programu, obsługa emotikonów, avatarów, sprawdzanie pisowni i znacznie więcej.

Bardzo przydatną opcją tego komunikatora jest obsługa wielu kont jednocześnie oraz możliwość przeglądania usług i rejestracji na serwerach Jabbera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.016 ocen
Twoja ocena
ProducentGajim.org
Liczba pobrań22 414
Data aktualizacji31 paź 2022
Rozmiar pliku82.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Gajim ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)