iOSGryBijatykiGalaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition
Galaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition ikona

Galaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition1.0.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Galaga:TEKKEN 20th Anniversary Edition to jubileuszowe wydanie kultowej bijatyki z 1994 roku, połączonej z akcją strzelanki z 1981 roku. W nowym wydaniu autorzy postanowili połączyć znane z Tekkena postacie z akcją oryginalnej Galagi, znanej z automatów i starych konsol.

Współczesne mobilne wydanie Galagi stara się być wierne oryginałowi. Zarówno grafika, dźwięk jak i rozgrywka pozostały bez większych zmian, autorzy nie starali się na siłę ich udoskonalać czy też uwspółcześniać. Na czym polega zabawa? W protoplaście sterowaliśmy statkiem kosmicznym niszcząc wrogie obiekty. Tutaj przejmujemy kontrolę nad jednym z 3 wojowników z gry Tekken i niszczymy znanych ze świata gry antagonistów. Celem jest zebranie jak największej liczby punktów, co pozwoli zdobywać kolejne życia i odblokować kolejnych trzech wojowników.

Sterowanie bardzo dobrze sprawdza się na ekranie dotykowym. Nasze zadanie ogranicza się do przesuwania palcem po odpowiednim przycisku, dzięki temu sterujemy naszym bohaterem. Galaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań61
Data aktualizacji3 maj 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Galaga : TEKKEN 20th Anniversary Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)