Galaxy Note 7 powróci tańszy o tysiąc złotych. Kupilibyście?

Galaxy Note 7 powróci tańszy o tysiąc złotych. Kupilibyście?

Galaxy Note 7 powróci tańszy o tysiąc złotych. Kupilibyście?
25.04.2017 18:02

Wczoraj informowaliśmy, że odnowione smartfony Galaxy Note 7 trafią na rynek ze zaktualizowanym oprogramowaniem – zostanie na nich preinstalowany Android 7. Dziś znamy już kolejne szczegóły, w tym najważniejszy: cenę.

Odświeżone egzemplarze Samsunga Galaxy Note 7 trafią do sprzedaży, przynajmniej według źródeł serwisu Android Authority, w czerwcu i będą oznaczone jako Samsung Galaxy Note 7R. W pierwszej kolejności urządzenie będzie dystrybuowane przez największych operatorów jedynie w Korei Południowej. Brakuje potwierdzenia, czy 7R trafi do sprzedaży na jakimkolwiek innym rynku.

Na ile Samsung wycenił swoją zeszłoroczną porażkę, związaną z wadliwymi akumulatorami w kolejnych dwóch seriach oryginalnego Galaxy Note 7? Urządzenie trafi do sprzedaży w cenie 700 tys. wonów, co stanowi równowartość nieco ponad 2,4 tys. złotych. W zeszłym roku w momencie premiery Note 7 kosztował zaś 988 tys. wonów, czyli około 3,4 tys. złotych. Czy taka różnica przekonałaby do zakupu Czytelników dobrychprogramów?

Poza wspomnianą aktualizacją oprogramowania, pomiędzy oryginalnymi a odnowionymi Note'ami będzie jeszcze jedna różnica. Najprawdopodobniej w Note 7R pojemność baterii wyniesie 3200 mAh, czyli o 300 mAh mniej niż w oryginale.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)