AndroidGrafika i fotografiaKatalogowanie i udostępnianie zdjęćGaleria QuickPic
Galeria QuickPic ikona

Galeria QuickPic5.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Galeria QuickPic to aplikacja, która może zastąpić nam systemowy program do obsługi galerii zdjęć. W dużej mierze skupia się nie na edycji, a możliwości zebrania w jednym miejscu jak największej ilość naszych fotografii i grafik.

Poza dostępem do zdjęć zgromadzonych w galerii telefonu Galeria QuickPic pozwala podpiąć wiele popularnych chmur i serwisów. Na liście znajdziemy między innymi takie usługi jak: Picasa, Google Drive, Dropbox, Flickr, OneDrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, OwnCloud, czy też Samba. Z jej poziomu otworzymy nie tylko zdjęcia, ale również pliki wideo oraz gify.

Program pozwala także na prostą edycję, ale znajdziemy tu tylko podstawowe narzędzia takie jak przycinanie, czy też obracanie. Z poziomu aplikacji możemy uruchomić inną z posiadanych aplikacji do edycji zdjęć. W zamian oferuje spore możliwość zarządzania plikami. Wybrane galerie możemy ukrywać, bądź też zabezpieczać hasłem, zmieniać nazwy, przenosić kopiować czy też grupować według wybranych kategorii.

Pomimo sporej ilości możliwości interfejs aplikacji jest lekki i prosty w obsłudze. Jeżeli szukacie zamiennika dla systemowej galerii, warto sprawdzić Galeria QuickPic. Program jest dostępny za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 333
Data aktualizacji23 lip 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Galeria QuickPic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)