AndroidBezpieczeństwoSzyfrowanie i usuwanie danychGallery Vault - Hide Pictures
Gallery Vault - Hide Pictures ikona

Gallery Vault - Hide Pictures4.4.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gallery Vault - Hide Pictures to program, za pomocą którego można zaszyfrować i ukryć pliki na smartfonie lub tablecie: zdjęcia, filmy, dźwięki oraz dokumenty.

Po zainstalowaniu, program wymaga ustawienia kodu PIN oraz podania adresu e-mail, który będzie potrzebny do ewentualnego resetowania hasła. Możemy również skorzystać z możliwości ukrycia ikony aplikacji na liście zainstalowanych programów. Wtedy dostęp do niej uzyskamy, wpisując ##kodPIN w dialerze telefonicznym.

Domyślnie, program na ekranie głównym wyświetla folder na zdjęcia oraz filmy, możemy jednak szybko stworzyć nowy folder, np. na dokumenty. Pliki można dodać spośród tych, które są już w pamięci urządzenia lub stworzyć nowe, szybko robiąc zdjęcie lub kręcąc film. Po dodaniu do aplikacji, zostaną one zaszyfrowane i będą widoczne tylko po otwarciu programu.

Aplikacja oferuje też możliwości związane z plikami na karcie SD. Pozwala ukrywać dostępne na niej materiały, a także przenosić zaszyfrowane pliki z pamięci urządzenia na kartę SD. Ponadto, w Gallery Vault - Hide Pictures możemy tworzyć kopie zapasowe naszych plików i zapisywać je w pamięci smartfonu lub tabletu - co ważne, kopie nie będą zaszyfrowane.

Pełna wersja aplikacji Gallery Vault - Hide Pictures kosztuje nieco ponad 19 zł. Oferuje ona dodatkowe możliwości: brak reklam, możliwość zamykania programu poprzez potrząśnięcie urządzeniem, losowo dobierany wygląd klawiatury podczas wpisywania kodu PIN, alerty ostrzegające o próbie włamania do aplikacji, a także fałszywą zawartość widoczną w aplikacji po jej otwarciu za pomocą błędnego kodu PIN.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań624
Data aktualizacji12 lip 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Gallery Vault - Hide Pictures ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)