WindowsArchiwumProgramy archiwalneGame Booster

Game Booster3.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Game Booster to narzędzie, które pozwala na zwiększenie wydajności komputera w trakcie grania w gry komputerowe.

Autorzy zaprojektowali Game Booster w taki sposób, by użytkownik mógł zaledwie jednym kliknięciem zamienić swojego peceta w maszynę do grania. Oznacza to, że program tymczasowo wyłącza zbędne procesy działające w tle (można je szybko przywrócić po zakończeniu sesji z danym tytułem), które niepotrzebnie spowalniają komputer, ograniczając jego wydajność w grach komputerowych.

Game Booster umożliwia także szybkie aktualizowanie sterowników do karty graficznej i karty dźwiękowej. Wykonanie tej operacji może również poprawić działanie niektórych (zwłaszcza nowych) produkcji.

Warto dodać, że Game Booster automatycznie wykrywa gry zainstalowane na dysku twardym komputera, ale jeśli któraś z nich nie pojawi się w głównym oknie programu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać ją ręcznie, określając ścieżkę pliku docelowego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentIObit
Liczba pobrań23 577
Data aktualizacji10 kwi 2019
Rozmiar pliku4.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)