WindowsProgramowanieTworzenie gierGame Editor

Game Editor1.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Game Editor to uważany przez wielu deweloperów za jeden z najłatwiejszych programów przeznaczonych do tworzenia gier dla takich platform jak Windows, Linux, Pocket PC, Windows Mobile, GP2X, Smartphones i Handheld PC.

Aplikacja oferuje szereg gotowych funkcji pozwalających na kontrolowanie postaci, elementów w grze, dźwięków, zdarzeń podczas manipulacji myszką czy wciskania klawiszy dostępnych na klawiaturze. Wśród najważniejszych cech wymienianych przez producenta należy wskazać możliwość klonowania postaci, importowania wielu formatów obrazów (jpeg, gif, png, bmp, pcx, tga, xpm, xcf, lbm) czy tworzenia wielu map w jednym pliku. Inną z ciekawych opcji oferowanych przez Game Editor jest funkcja podglądu planszy z poziomu wzroku aktora.

Wersja demo aplikacji pozwala na import gier tylko dla platformy Windows.

Uwaga!

Program jest udostępniany na bazie dwóch licencji, w przypadku niekomercyjnego tworzenia gier jest to GPL v3, w przypadku wykorzystania komercyjnego jest to licencja komercyjna. Więcej informacji na temat licencjonowania na stronie autora

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.710 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań51 603
Data aktualizacji2 wrz 2010
Rozmiar pliku28.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)