bEhQMFOZ

Game Editor1.4.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Game Editor to uważany przez wielu deweloperów za jeden znajłatwiejszych programów przeznaczonych do tworzenia gier dlatakich platform jak Windows, Linux, Pocket PC, Windows Mobile,GP2X, Smartphones i Handheld PC.

bEhQMFPb

Aplikacja oferuje szereg gotowychfunkcji pozwalających na kontrolowanie postaci, elementów w grze,dźwięków, zdarzeń podczas manipulacji myszką czy wciskania klawiszydostępnych na klawiaturze. Wśród najważniejszych cech wymienianychprzez producenta należy wskazać możliwość klonowania postaci,importowania wielu formatów obrazów (jpeg, gif, png, bmp, pcx, tga,xpm, xcf, lbm) czy tworzenia wielu map w jednym pliku. Inną zciekawych opcji oferowanych przez Game Editor jest funkcja podgląduplanszy z poziomu wzroku aktora.

Wersja demo aplikacji pozwala naimport gier tylko dla platformy Windows.

Uwaga!

Program jest udostępniany na bazie dwóch licencji, w przypadku niekomercyjnego tworzenia gier jest to GPL v3, w przypadku wykorzystania komercyjnego jest to licencja komercyjna. Więcej informacji na temat licencjonowania na stronie autora

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Game Editor 1.4.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.710 ocen
Liczba pobrań51 200
Data aktualizacji2 wrz 2010
Rozmiar pliku28.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhQMFPG
bEhQMFPX