bDYWUXTV
GameJackal Pro ikona

GameJackal Pro5.2

Pobierz program
Ten program nie jest już dostępny
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GameJackal Pro to specjalistyczne narzędzie stworzone z myślą o graczach komputerowych. Korzystając z niego nie będziemy musieli używać nośników CD/DVD wymaganych do uruchomienia większości najpopularniejszych tytułów.

bDYWUXTX

Program w odróżnieniu od innych podobnych rozwiązań tego typu nie modyfikuje w żaden sposób ulokowanych na dysku plików gier, ani nie tworzy w systemie wirtualnych napędów, w których to normalnie montuje się obrazy nośników z grami. Tworzy on natomiast specjalne skróty do gier, których uruchamianie nie wymaga od użytkownika władania do napędu płyty z grą. Jedną z zalet korzystania z tego narzędzia jest znacznie szybsze uruchamianie gier.

GameJackal Pro obsługuje aktualnie zbiór kilkuset tytułów, a ich lista jest na bieżąco powiększana o nowe pozycje. Twórcy dodali do programu funkcję tworzenia profili dla różnych gier. Kreowane one mogą być z wykorzystaniem wbudowanego kreatora lub całkowicie ręcznie. W przypadku reinstalacji systemu użytkownik może łatwo stworzyć kopie wszystkich dostępnych profili. Inna ciekawa opcja to możliwość przydzielania do nich wybranych procesorów w systemach wieloprocesorowych. Dostęp do narzędzia opcjonalnie zabezpieczony może być hasłem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Liczba pobrań320
Data aktualizacji30 paź 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GameJackal Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWUXUC
bDYWUXUT