WindowsArchiwumProgramy archiwalneGameJackal Pro
GameJackal Pro ikona

GameJackal Pro5.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GameJackal Pro to specjalistyczne narzędzie stworzone z myślą o graczach komputerowych. Korzystając z niego nie będziemy musieli używać nośników CD/DVD wymaganych do uruchomienia większości najpopularniejszych tytułów.

Program w odróżnieniu od innych podobnych rozwiązań tego typu nie modyfikuje w żaden sposób ulokowanych na dysku plików gier, ani nie tworzy w systemie wirtualnych napędów, w których to normalnie montuje się obrazy nośników z grami. Tworzy on natomiast specjalne skróty do gier, których uruchamianie nie wymaga od użytkownika władania do napędu płyty z grą. Jedną z zalet korzystania z tego narzędzia jest znacznie szybsze uruchamianie gier.

GameJackal Pro obsługuje aktualnie zbiór kilkuset tytułów, a ich lista jest na bieżąco powiększana o nowe pozycje. Twórcy dodali do programu funkcję tworzenia profili dla różnych gier. Kreowane one mogą być z wykorzystaniem wbudowanego kreatora lub całkowicie ręcznie. W przypadku reinstalacji systemu użytkownik może łatwo stworzyć kopie wszystkich dostępnych profili. Inna ciekawa opcja to możliwość przydzielania do nich wybranych procesorów w systemach wieloprocesorowych. Dostęp do narzędzia opcjonalnie zabezpieczony może być hasłem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań320
Data aktualizacji30 paź 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GameJackal Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)