WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówGardenphilia Designer
Gardenphilia Designer ikona

Gardenphilia Designer2.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gardenphilia Designer to program do projektowania ogrodów i terenów zielonych, przygotowany przez polską firmę i zawierający katalog roślin z polskich hodowli. Program umożliwia wykonanie projektu i pozwala przygotować koncepcyjny rzut z góry, projekt techniczny, wizualizację 3D, a także zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie.

Gardenphilia Design zawiera bazę 7200 tysięcy roślin w postaci akwarelowych, ręcznie malowanych tekstur. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i pozwala szybko i łatwo przygotować projekty terenów zielonych. W czasie rzeczywistym można symulować wzrost roślin, kwitnienie, opadanie liści i zmiany zacienienia terenu dookoła nich. Przy zmianie daty i pory dnia program potrafi zademonstrować, jak ogród będzie wyglądał w różnych porach roku.

Program w pełnej wersji ma możliwość importowania plików w formatach COLLADA DAE (między innymi ze Sketchupa), 3DS i OBJ. Moduł rysowania pozwala w projektach umieszczać także małe formy architektoniczne.

Wersja demonstracyjna programu dostępna jest jako darmowy zakup (po przejściu przez formularz ukaże się odnośnik do pobrania). Można z niej korzystać po zalogowaniu na konto testowe (login: test, hasło: test). Program w wersji demonstracyjnej pozwala utworzyć tylko jeden projekt i pokazuje znak wodny na grafikach. By uruchomić program potrzebne jest środowisko Adobe AIR.

Program można też przetestować online na stronie producenta.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 275
Data aktualizacji19 sty 2017
Rozmiar pliku89.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Gardenphilia Designer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)