GardenPuzzle ikona

GardenPuzzle1.40

WindowsArchiwumProgramy archiwalneGardenPuzzle
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GardenPuzzle to innowacyjne oprogramowanie przeznaczone do projektowania ogrodów. Aplikacja dostępna jest do pobrania w wersji instalacyjnej lub bezpośrednio do uruchomienia z poziomu przeglądarki internetowej. Wersja do pobrania nie wymaga stałego dostępu do Internetu, a wszystkie utworzone w nim projekty są zapisywanie na dysku twardym. Natomiast w wersji przeglądarkowej wszystkie dzieła zapisywane są na serwerze producenta i mogą być publikowane na łamach serwisu.

Projektowanie ogrodów w programie jest bardzo proste i co najważniejsze sprawia ogromną przyjemność. Interfejs składa z wygodnego w obsłudze edytora do tworzenia ogrodów, a także z bocznego panelu zawierającego gotowe obiekty 3D, w tym rośliny, akcesoria i różne nawierzchnie. Warto dodać, że edytor umożliwia też projektowanie ogrodów w trybie 2D.

Podczas projektowania wybieramy odpowiedni tryb wyświetlania, scenerię i następnie za pomocą metody „przeciągnij i upuść”, przenosimy wybrane przez nas obiekty. GardenPuzzle posiada ogromną bazę gotowych elementów graficznych, wśród których znajdziemy różne rodzaje nawierzchni, roślin (krzewy, pnącza, różaneczniki, byliny, drzewa), a nawet dodatkowe elementy – domki ogrodowe, altanki, pawilony, stoły, krzesła oraz płoty.

Oprócz tego program pozwala określić warunki panujące w ogrodzie. Wybieramy odpowiedni rodzaj gleby (odczyn, żyzność i wilgotność) oraz strefę klimatyczną. Ponadto GardenPuzzle umożliwia również wydrukowanie gotowego projektu, a także posiada opisy niektórych roślin znajdujących się w bazie danych.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGardenPuzzle
Liczba pobrań28 022
Data aktualizacji13 kwi 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GardenPuzzle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)