AndroidZdrowie i aktywnośćAplikacje dla biegaczy i rowerzystówGarmin Connect Mobile
Garmin Connect Mobile ikona

Garmin Connect Mobile4.71

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Garmin Connect Mobile pozwala na bieżąco synchronizować statystyki aktywności, zbierane przez zegarek lub opaskę dla sportowców firmy Garmin z serwisem Garmin Connect. Po włączeniu GPS-a w naszym smartfonie, można także rejestrować przebytą trasę i dzielić się naszą pozycją ze znajomymi.

Dzięki Garmin Connect Mobile można zapisać, udostępnić i przeanalizować wszystkie informacje o aktywności użytkownika, takiej jak bieganie czy jazda na rowerze. Można zadecydować, czy statystyki mają być przesyłane automatycznie czy ręcznie. Po opublikowaniu danych w serwisie, osoby obserwujące nasze postępy mogą je obejrzeć i skomentować. Ponadto możemy się nimi podzielić i udostępnić w serwisach społecznościowych.

Na tym jednak nie kończą się możliwości aplikacji. Z jej pomocą można wyszukać odpowiednie dla każdego kursy i treningi, a następnie przesłać je bezpośrednio do urządzenia. Wspomoże nas także w wyszukiwaniu informacji pogodowych i prognoz, oraz ostrzeże przed nieprzyjemnymi zjawiskami meteorologicznymi.

.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGarmin
Liczba pobrań3 902
Data aktualizacji17 wrz 2023
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Garmin Connect Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)