bEhRGunF
GDevelop ikona

GDevelop4.0.92

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GDevelop to rozbudowane narzędzie do tworzenia gier wideo na komputery osobiste i urządzenia przenośne, które nie wymaga umiejętności programowania.

bEhRGunH

Wiele osób marzy o projektowaniu gier, a główną przeszkodą okazuje się brak znajomości jakiegokolwiek języka programowania – to właśnie z myślą o takich użytkownikach powstało wieloplatformowe środowisko GDevelop. Nie trzeba dysponować specjalistyczną wiedzą, by móc przygotować własną produkcję za pomocą tego narzędzia.

GDevelop oferuje możliwość skorzystania z obszernej bazy zawierającej obiekty z różnymi animacjami, obiekty tekstowe, a także rozmaite elementy (dostępna jest funkcja dostosowywania rozmiaru obiektu, co pozwala korzystać z nich w dowolnym miejscu i nie ogranicza kreatywności użytkownika). Dodatkowo istnieje opcja samodzielnego rysowania kształtów, ustawiania dynamicznego światła i cieni na mapie (ją także można przygotować samemu).

Jeśli użytkownikowi zależy na tym, by jego gra wiernie odzwierciedlała prawa fizyki może przy użyciu GDevelop wprowadzić realistyczne zachowania obiektów. Kluczowa może okazać się także zaawansowana SI – specjalne algorytmy pozwalają na zdefiniowanie obiektów w taki sposób, by omijały przeszkody na swojej drodze.

GDevelop w przypadku gier natywnych zapewnia obsługę klawiatury i joysticka, a także ekranów dotykowych z kilkupunktowym dotykiem dla gier HTML 5.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GDevelop 4.0.92wersja stabilna (32-bit)
GDevelopwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
ProducentFlorian Rival
Liczba pobrań4 516
Data aktualizacji23 sie 2016
Rozmiar pliku111.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GDevelop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhRGuom
bEhRGuoD