AndroidBezpieczeństwoBezpieczeństwo osobisteGeavi Personal Safety
Geavi Personal Safety ikona

Geavi Personal Safety1.13

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Geavi to aplikacja, która służy podniesieniu poziomu osobistego bezpieczeństwa użytkownika. Program po uruchomieniu przez cały czas nagrywa to, co dzieje się w naszym otoczeniu.

Z aplikacji Gavi można korzystać na dwa sposoby: offline i online. W tym pierwszym, nagrania będą dostępne w pamięci urządzenia, którego używamy. Tryb online wymaga zaś założenia konta w usłudze Geavi.com. Wtedy wykonane przez nas przy użyciu aplikacji mobilnej nagrania trafią na nasze konto w usłudze i będą tam dodatkowo zabezpieczone. Tak, aby nie zostały skasowane wcześniej niż po 10 dniach (na wszelki wypadek) i aby nikt niepowołany nie uzyskał do nich dostępu. Założenie konta wymaga jednak opłacenia kosztów korzystania z usługi, które wynoszą od ok. 6 zł do ok. 23 zł. Aplikacja pozwala też udostępniać nagrane filmy np. na Facebooku lub Twitterze.

Podczas nagrywania filmu przy użyciu aplikacji Geavi można jednocześnie wybrać numer telefonu osoby, z którą chcemy porozmawiać. Program przez cały czas pracuje w tle, można więc korzystać ze smartfona praktycznie bez ograniczeń. Nie zrobimy jedynie zdjęć ani nie nagramy nowego filmu, bo kamera przez cały czas jest zajęta przez nagrywającą film Geavi. Jednocześnie aplikacja pozwala włączyć dane GPS, a wszystko po to, aby nagrane wideo było opatrzone precyzyjnym geotagiem, co może się przydać przy ustalaniu faktów, jeśli spotka nas przykre zdarzenie. Warto jednak pamiętać, że połączenie geolokalizacji i kamery pracującej w tle może bardzo szybko pozbawić energii akumulator w smartfonie lub tablecie. Dlatego trzeba pamiętać, aby ręcznie wyłączyć nagrywanie, inaczej przerwie je dopiero wyłączenie smartfonu.

Ciekawą funkcją aplikacji jest możliwość automatycznego wybierania ratunkowych numerów telefonicznych, których lista dopasowuje się do bieżącej lokalizacji użytkownika. Wszystko dostajemy w ładnej dla oka szacie graficznej, wykonanej w nawiązaniu do google’owej stylistyki Material Design.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGeavi.com
Liczba pobrań98
Data aktualizacji21 mar 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Geavi Personal Safety ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)