WindowsDomOrganizery osobisteGeeTeeDee
GeeTeeDee ikona

GeeTeeDee0.2.642

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GeeTeeDee to nowoczesna i darmowa aplikacja, której zadaniem jest zarządzanie listą zadań do wykonania. Użytkownik może dodawać dowolną ilość pozycji do wykonania, grupować je w kategorie, a w razie potrzeby również wyeksportować wszystkie dane do pliku tekstowego.

Program chociaż może nie oferuje zbyt bogatej funkcjonalności to i tak stanowi bardzo ciekawą propozycję dla osób lubiących organizować swój czas. Jego największym atutem jest stworzony w oparciu o bibliotekę Qt, bardzo dopracowany i przejrzysty interfejs graficzny wspierający metodę "przeciągnij-i-upuść". W jego obrębie znajdziemy opcje pozwalające tworzyć nowe zadania wraz z krótkimi notatkami i planowanym terminem wykonania, kreować kategorie zadań oraz przyporządkowywać do nich konkretne zadania, oznaczać wykonane czynności oraz eksportować pełne listy TODO do plików TXT. Nie zabrakło również funkcji edycji i kasowania zbędnych pozycji, a także przeglądania list zadań wykonanych.

Poza wymienionymi już zaletami aplikacji wspomnieć należy również o jej niewielkich rozmiarach i niskim zapotrzebowaniu na zasoby systemowe. Co istotne, twórcy udostępnili wersje dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCodea
Liczba pobrań1 125
Data aktualizacji2 sty 2015
Rozmiar pliku4.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GeeTeeDee ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)