GeeTeeDee ikona

GeeTeeDee0.2.642

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GeeTeeDee to nowoczesna i darmowa aplikacja, której zadaniem jest zarządzanie listą zadań do wykonania. Użytkownik może dodawać dowolną ilość pozycji do wykonania, grupować je w kategorie, a w razie potrzeby również wyeksportować wszystkie dane do pliku tekstowego.

Program chociaż może nie oferuje zbyt bogatej funkcjonalności to i tak stanowi bardzo ciekawą propozycję dla osób lubiących organizować swój czas. Jego największym atutem jest stworzony w oparciu o bibliotekę Qt, bardzo dopracowany i przejrzysty interfejs graficzny wspierający metodę "przeciągnij-i-upuść". W jego obrębie znajdziemy opcje pozwalające tworzyć nowe zadania wraz z krótkimi notatkami i planowanym terminem wykonania, kreować kategorie zadań oraz przyporządkowywać do nich konkretne zadania, oznaczać wykonane czynności oraz eksportować pełne listy TODO do plików TXT. Nie zabrakło również funkcji edycji i kasowania zbędnych pozycji, a także przeglądania list zadań wykonanych.

Poza wymienionymi już zaletami aplikacji wspomnieć należy również o jej niewielkich rozmiarach i niskim zapotrzebowaniu na zasoby systemowe. Co istotne, twórcy udostępnili wersje dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS.

Udostępnij
GeeTeeDee 0.2.642wersja stabilna (32-bit)
GeeTeeDeewersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentCodea
Liczba pobrań1 088
Data aktualizacji2 sty 2015
Rozmiar pliku4.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GeeTeeDee ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)