AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyGeForce Now (klient)
GeForce Now (klient) ikona

GeForce Now (klient)

  • Slider item
  • Slider item

GeForce Now to usługa Nvidii, która pozwala na strumieniowanie gier z chmury, a co za tym idzie rozgrywkę na sprzęcie, który lokalnie nie byłby w stanie uruchomić wymagających tytułów.

Patrząc na konkurencję, z Google Stadia na czele, usługa Nvidii ma jedną zasadniczą przewagę. Otóż nie wymusza stosowania własnościowego sklepu z grami. Zagrasz w dokładnie te tytuły, które posiadasz w bibliotece Steam, Uplay czy Epic, a nawet gry z własnymi launcherami, takie jak World of Tanks. I bez problemu dokupisz kolejne. Gdzie chcesz.

Oczywiście o ile znajdują się one na liście kompatybilności, ale o to akurat bym się nie obawiał, gdyż rzeczona lista zawiera dosłownie setki pozycji.

Usługa oferuje dwa plany, w tym jeden całkowicie darmowy. Ten nie obsługuje efektu ray tracingu, a maksymalna długość sesji zostaje ograniczona do 1 godz., po czym trzeba znów ustawić się w kolejce. Plan płatny natomiast, zwany Founders, kosztuje 25 zł na miesiąc i znosi wszystkie powyższe ograniczenia – grasz bez czekania.

Niezależnie od pakietu, rozdzielczość obrazu to 1080p, przy 60 klatkach na sekundę. Jednak Nvidia obiecuje, że w niedługim czasie zostanie dodany także tryb 4K.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań695
Data aktualizacji5 kwi 2024
Rozmiar pliku33.00 MB
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
GeForce Now (klient) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)