AndroidGryRPG i MMOGems of War
Gems of War ikona

Gems of War7.4.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gems of War stanowi udane połączenie kilku różnych gatunków gier. Znajdziemy tu elementy tytułów match-3, RPG czy też karcianek. Za produkcję odpowiada studio Infinite Interactive czyli autorzy bardzo dobrze przyjętej serii Puzzle Quest.

Gems of War rozwija elementy znane właśnie z Puzzle Quest. Przygodę rozpoczynamy od stworzenia bohatera wybierając wpierw jego płeć, a także rasę. Następnym krokiem jest przystąpienie do samouczka wprowadzającego w zasady świata gry. Te są bardzo podobne do tych jakie znamy już ze wspomnianego Puzzle Questa. Walki oparto o zasady utarte w grach match-3, a łącząc odpowiednie elementy zadajemy przeciwnikowi obrażenia lub częstujemy atakiem specjalnym.

O tym jakiego rodzaju inwazji możemy dokonać decyduje chociażby rozwój naszego bohatera czy posiadane aktualnie bronie. Urozmaiceniem rozgrywki jest walka w drużynie, którą powiększamy zdobywając odpowiednie karty. W trakcie zabawy istnieje możliwość zmiany poziomu trudności, co zwiększa doświadczenie i podnosi rangę nagród.

W grze otrzymujemy coś na kształt kampanii czyli podróżując po mapie świata wykonujemy kolejne misje. Nie zabrakło tu także trybu PvP, możliwości tworzenia i zapisywania się do gildii oraz wydarzeń czasowych.

Gems of War to dobra propozycja dla każdego miłośnika serii Puzzle Quest oraz podobnych tytułów, w których mechanika match-3 to tylko jeden z wielu elementów dobrej zabawy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producent505 Games Srl
Liczba pobrań190
Data aktualizacji19 mar 2024
Rozmiar pliku44.00 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Gems of War ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)