AndroidAkcesoriaCzytniki QRGenerator kodów kreskowych PL
Generator kodów kreskowych PL ikona

Generator kodów kreskowych PL3.3.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Generator kodów kreskowych PL to polska aplikacja, która wprowadza do systemu mobilnego Android obsługę kodów kreskowych. Stworzona została przez Wojciecha Ruchlewicza i dostępna jest do pobrania całkowicie bezpłatnie (nawet bez reklam).

Prosty skaner i dekoder kodów

Główną i jednocześnie najczęściej wykorzystywaną funkcją programu jest skaner kodów. Dostępny jest on po uruchomieniu aplikacji z poziomu ikonki plusa w prawej-dolnej części głównego okna. Podobnie jak w większości rozwiązań tego typu do rejestrowania kodów wykorzystywana jest kamerka główna smartfona (i tylko ona). Generator kodów kreskowych PL nie oferuje niestety opcji doświetlania przy użyciu wbudowanej lampy błyskowej.

Tworzenie własnych kodów

Jak sugeruje nazwa programu umożliwia on także generowanie własnych kodów różnych typów i zawierających różne dane. Obsługa tej funkcji jest równie prosta co skanowanie. Ogranicza się ona do wywołania generatora, zdefiniowania typu kodu oraz informacji, które zostaną w nim zapisane. Generator kodów kreskowych PL wspiera następujące typy kodów: QR, Data MAtrix, Aztec, Codabar, Code39, Code128,EAN-8, EAN-13, UPC-A, ITF oraz PDF 417.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • polska aplikacja do dekodowania i tworzenia kodów kreskowych
  • obsługa najpopularniejszych typów kodów
  • za darmo i w polskiej wersji językowej
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAeiou
Liczba pobrań899
Data aktualizacji3 lip 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Generator kodów kreskowych PL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)