Genesis świętuje swoje 5 urodziny, czeka mnóstwo atrakcji, a u nas konkurs #PGA

Genesis świętuje swoje 5 urodziny, czeka mnóstwo atrakcji, a u nas konkurs #PGA

Genesis świętuje swoje 5 urodziny, czeka mnóstwo atrakcji, a u nas konkurs #PGA
Krzysztof Fiedor
22.10.2016 11:43

Producent akcesoriów dla graczy pod marką Genesis prezentuje swoje produkty również na Poznań Game Arena. Ogromna ekspozycja przyciąga nie tylko sprzętem dla graczy, ale też ciekawym, wystawionym bolidem. Warto w nim zrobić sobie pamiątkową fotkę. Dzisiaj od godziny 12 będzie celebrowana piąta rocznica istnienia marki na polskim rynku. Atrakcje gwarantowane.

Z nowości prezentowanych na Poznań Game Arena warto sprawdzić fotele dla graczy tej marki. Dwa z nich to całkowite nowości w ofercie SX33 i SX77. Są wygodne, prezentują się wyjątkowo dobrze i oczywiście są bardzo wytrzymałe. W trakcie PGA będzie można wylicytować jeden z nich. Kto da więcej, wyjdzie z PGA z fotelem pod pachą.

W ramach atrakcji urodzinowych będą dostępne turnieje w Counter Strike: Global Offesive i League of Legends. Oczywiście nagrodami będą produkty marki Genesis.

Konkurs

Dla naszych czytelników razem z marką Genesis przygotowaliśmy minikonkurs. Dotyczy on sprzętu dla graczy oczywiście. Zadanie jest następujące. Napisz, w komentarzu, jakiego klawisza brakuje w klawiaturze dla gracza, co miałby on robić, uzasadnij swoją wypowiedź. Wybierzemy najbardziej oryginalną wypowiedź. A na zwycięzcę czeka zestaw klawiatury z myszką Genesis CX55.

Obraz

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)