bDUbWxoB
Genies & Gems - Jewel & Gem Matching ikona

Genies & Gems - Jewel & Gem Matching62.77.105.03191912

Strona głównaAndroidGryLogiczne i karcianeGenies & Gems - Jewel & Gem Matching
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure to gra logiczna typu „match-3”, która dostępna jest do pobrania za darmo. Mimo wszystko produkcja zawiera reklamy oraz pozwala na kupowanie dodatków za prawdziwe pieniądze.

bDUbWxoD

Na potrzeby gry Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure opracowano nieskomplikowany wątek fabularny. Dowiadujemy się, że tylko my jesteśmy w stanie odzyskać klejnoty, które zostały skradzione z pałacu. My, czyli Jenni the Genie oraz jej towarzysz Trix the Fox, bo tylko ta dwójka jest w stanie rozprawić się ze złodziejami, przechodząc przez tysiące poziomów osadzonych w mistycznych lokacjach.

Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure wykorzystuje doskonale znaną mechanikę rozgrywki, w której nasze zadanie polega na łączeniu co najmniej trzech identycznych (bądź podobnych, w zależności od reguł panujących w danym etapie) elementów celem zdobycia odpowiedniej liczby punktów. Utrudnieniem jest przede wszystkim liczba ruchów, bo zawsze mamy ich ograniczoną liczbę, a także fakt, że porażki odbierają nam cenne punkty życia.

Powyżej wspomniano o liczbie etapów dostępnych w Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure, ale tak naprawdę zabawa nigdy się nie kończy, bo autorzy regularnie udostępniają nowe zadania, w tym codzienne wydarzenia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań95
Data aktualizacji23 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Genies & Gems - Jewel & Gem Matching ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbWxpi
bDUbWxpz