AndroidGryLogiczne i karcianeGenies & Gems - Jewel & Gem Matching
Genies & Gems - Jewel & Gem Matching ikona

Genies & Gems - Jewel & Gem Matching62.96.801.11011611

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure to gra logiczna typu „match-3”, która dostępna jest do pobrania za darmo. Mimo wszystko produkcja zawiera reklamy oraz pozwala na kupowanie dodatków za prawdziwe pieniądze.

Na potrzeby gry Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure opracowano nieskomplikowany wątek fabularny. Dowiadujemy się, że tylko my jesteśmy w stanie odzyskać klejnoty, które zostały skradzione z pałacu. My, czyli Jenni the Genie oraz jej towarzysz Trix the Fox, bo tylko ta dwójka jest w stanie rozprawić się ze złodziejami, przechodząc przez tysiące poziomów osadzonych w mistycznych lokacjach.

Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure wykorzystuje doskonale znaną mechanikę rozgrywki, w której nasze zadanie polega na łączeniu co najmniej trzech identycznych (bądź podobnych, w zależności od reguł panujących w danym etapie) elementów celem zdobycia odpowiedniej liczby punktów. Utrudnieniem jest przede wszystkim liczba ruchów, bo zawsze mamy ich ograniczoną liczbę, a także fakt, że porażki odbierają nam cenne punkty życia.

Powyżej wspomniano o liczbie etapów dostępnych w Genies & Gems - Jewel & Gem Matching Adventure, ale tak naprawdę zabawa nigdy się nie kończy, bo autorzy regularnie udostępniają nowe zadania, w tym codzienne wydarzenia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań161
Data aktualizacji15 lis 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Genies & Gems - Jewel & Gem Matching ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)