WindowsGryRPG i MMOGenshin Impact

Genshin Impact2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Genshin Impact to darmowa gra akcji RPG z otwartym światem, opracowana i opublikowana przez chińskie studio deweloperskie miHoYo, znane z popularnej gry akcji Honkai Impact 3rd. Gra zawiera otwarty świat fantasy z mechaniką gry znaną pod nazwą gacha.

Gra powstała na silniku Unity i prezentuje charakterystyczną grafikę trójwymiarową dla dalekowschodnich produkcji. Ten aspirujący klon "Legend of Zelda" prezentuje się znakomicie i zabiera gracza na eksplorację otwartego świata fikcyjnej krainy Teyvat. W grze wcielamy się w jedną z wybranych postaci i przemierzamy wymyślony świat, odkrywając jego sekrety i tajemnice.

Gra nastawiona jest na kooperację, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby świat gry zwiedzać samodzielnie. W trakcie eksploracji na porządku dziennym będą widowiskowe i dynamiczne pojedynki z kreaturami zamieszkującymi Teyvat. Mechanika waliki określana jako Combo. Za pomocą kontrolowanych przez gracza żywiołów, na przeciwnika sypie się seria kombosów.

Jak na rasowe RPG za zabitych przeciwników, wykonane zadania zlecone przez NPC-ów zdobywamy punkty doświadczenia, które wydajemy na rozwój naszych postaci poprzez rozwój dodatkowych umiejętności czy też rozwijamy nasz rynsztunek.

Gra jest bezpłatna (free-to-play) z dostępnymi mikro transakcjami. W grę zagramy nie tylko na PC ale też na konsoli Sony PS4, na urządzeniach mobilnych opartych na Androidzie i iOS

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentMiHoYo
Liczba pobrań696
Data aktualizacji10 lis 2021
Rozmiar pliku121.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)