bDUBIamt

Genshin Impact1.4

Strona głównaWindowsGryRPG i MMOGenshin Impact
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Genshin Impact to darmowa gra akcji RPG z otwartym światem, opracowana i opublikowana przez chińskie studio deweloperskie miHoYo, znane z popularnej gry akcji Honkai Impact 3rd. Gra zawiera otwarty świat fantasy z mechaniką gry znaną pod nazwą gacha.

bDUBIamv

Gra powstała na silniku Unity i prezentuje charakterystyczną grafikę trójwymiarową dla dalekowschodnich produkcji. Ten aspirujący klon "Legend of Zelda" prezentuje się znakomicie i zabiera gracza na eksplorację otwartego świata fikcyjnej krainy Teyvat. W grze wcielamy się w jedną z wybranych postaci i przemierzamy wymyślony świat, odkrywając jego sekrety i tajemnice.

Gra nastawiona jest na kooperację, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby świat gry zwiedzać samodzielnie. W trakcie eksploracji na porządku dziennym będą widowiskowe i dynamiczne pojedynki z kreaturami zamieszkującymi Teyvat. Mechanika waliki określana jako Combo. Za pomocą kontrolowanych przez gracza żywiołów, na przeciwnika sypie się seria kombosów.

Jak na rasowe RPG za zabitych przeciwników, wykonane zadania zlecone przez NPC-ów zdobywamy punkty doświadczenia, które wydajemy na rozwój naszych postaci poprzez rozwój dodatkowych umiejętności czy też rozwijamy nasz rynsztunek.

Gra jest bezpłatna (free-to-play) z dostępnymi mikro transakcjami. W grę zagramy nie tylko na PC ale też na konsoli Sony PS4, na urządzeniach mobilnych opartych na Androidzie i iOS

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentMiHoYo
Liczba pobrań231
Data aktualizacji11 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUBIana
bDUBIanr