WindowsEmulatoryUrządzenia mobilneGenymotion
Genymotion ikona

Genymotion3.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Genymotion to narzędzie do emulowania systemu operacyjnego Android.

Konfiguracja Genymotion jest bardzo prosta, więc aplikacja z powodzeniem znajdzie zastosowanie wśród mniej wymagających użytkowników (którzy np. chcą sprawdzić konkretną wersję danego urządzenia), jak programistów zajmujących się na co dzień testowaniem napisanych przez siebie aplikacji.

Niezwykle istotny jest fakt, że Genymotion obsługuje wszystkie smartfony i tablety pracujące pod kontrolą Androida. Możliwe jest pobieranie i instalowanie programów ze sklepu Google Play, konfigurowanie ustawień emulowanego urządzenia, dodawanie aplikacji i widżetów na ekranie głównym praz przeprowadzanie wielu innych operacji.

Genymotion zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad stanem baterii, żyroskopem, wirtualną klawiaturą, aparatem, latarką, termometrem, narzędziem służącym do obracania ekranu i nie tylko. Poza tym istnieje opcja konfigurowania ustawień sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Uwaga!

  • Genymotion wymaga zainstalowania programu VirtualBox.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGenymobile
Liczba pobrań1 877
Data aktualizacji27 sty 2021
Rozmiar pliku152.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Genymotion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)