iOSRozrywka i hobbyGeocachingGeocaching Intro
Geocaching Intro ikona

Geocaching Intro

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Geocaching Intro to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach Geocachingu. Ułatwia odnajdowanie skrzynek ukrytych w naszej okolicy.

Geocaching to terenowa gra, która polega na odnajdywaniu ukrytych przez innych przedmiotów, a następnie zastępowaniu ich swoimi. O lokalizacji dowiadujemy się dzięki współrzędnym GPS i wskazówkom, które pomagają odnaleźć dokładne miejsce ukrycia skarbu.

Przygodę z Geocaching Intro rozpoczynamy od zalogowania się na konto, możemy również skorzystać z logowania za pomocą Facebooka. Po chwili ujrzymy mapę z zaznaczoną naszą lokalizacją oraz najbliższymi skrzynkami. Do wyboru jest też podgląd w formie listy.

Aplikacja posiada zbiór krótkich poradników wideo, które pomogą nam zrozumieć zasady jakimi kieruje się społeczność Geocachingu. Każda ze skrzynek jest wzbogacono o krótki opis, czasem ze zdjęciami oraz komentarze osób, które już ją znalazły.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę Androida. Jeżeli Geocaching Intro przypadnie nam do gustu, możemy zdecydować się na wykupienie abonamentu, zapewniającego dostęp do opcji premium. Ich opis znajdziemy w aplikacji. Wspiera zegarki Apple Watch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań116
Data aktualizacji21 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Geocaching Intro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)