bDZVsNNh
Geocaching Intro ikona

Geocaching Intro

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Geocaching Intro to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach Geocachingu. Ułatwia odnajdowanie skrzynek ukrytych w naszej okolicy.

bDZVsNNj

Geocaching to terenowa gra, która polega na odnajdywaniu ukrytych przez innych przedmiotów, a następnie zastępowaniu ich swoimi. O lokalizacji dowiadujemy się dzięki współrzędnym GPS i wskazówkom, które pomagają odnaleźć dokładne miejsce ukrycia skarbu.

Przygodę z Geocaching Intro rozpoczynamy od zalogowania się na konto, możemy również skorzystać z logowania za pomocą Facebooka. Po chwili ujrzymy mapę z zaznaczoną naszą lokalizacją oraz najbliższymi skrzynkami. Do wyboru jest też podgląd w formie listy.

Aplikacja posiada zbiór krótkich poradników wideo, które pomogą nam zrozumieć zasady jakimi kieruje się społeczność Geocachingu. Każda ze skrzynek jest wzbogacono o krótki opis, czasem ze zdjęciami oraz komentarze osób, które już ją znalazły.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę Androida. Jeżeli Geocaching Intro przypadnie nam do gustu, możemy zdecydować się na wykupienie abonamentu, zapewniającego dostęp do opcji premium. Ich opis znajdziemy w aplikacji. Wspiera zegarki Apple Watch.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań96
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Geocaching Intro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZVsNNO
bDZVsNOf