AndroidGryZręcznościoweGeometry Dash Lite
Geometry Dash Lite ikona

Geometry Dash Lite2.2.14

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Geometry Dash Lite to rytmiczna platformowa przeskakiwanka utrzymana w klasycznym stylu 2D, w której oprócz klasycznych umiejętności zręcznościowych będzie trzeba wykazać się umiejętnością koncentracji przez cały czas trwania rozgrywki.

Naszym podstawowym zadaniem jest bezbłędne doprowadzenie sterowanej figury do końca każdej z plansz. Droga jaką przyjdzie nam przebyć pełna jest niebezpiecznych zasadzek, przeszkód i pułapek, które w odpowiedni sposób pokonujemy i pozostawiamy w tyle.

Do przebycia jest cały szereg wymyślnych poziomów, w których twórcy bawią się z graczem na wiele sposobów. Zmienne ukształtowanie terenu, trampoliny, wyrzutnie, zapadnie i wystające zewsząd kolce to tylko mała część z całego zestawu zasadzek z jakimi spotkamy się w trakcie rozgrywki.

Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to emocji na pewno nie zabraknie. Często dotarcie do końca planszy będzie wydawało się zwyczajnie niemożliwe, ale to jedynie kwestia ilości prób i sporych pokładów cierpliwości ;-).

Pozycja prezentuje wysoki stopień trudności nie pozwalając nawet na odrobinę dekoncentracji. Dobra oprawa dźwiękowa również przemawia za projektem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRobTop Games
Liczba pobrań1 728
Data aktualizacji10 kwi 2024
Rozmiar pliku37.00 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Geometry Dash Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)