iOSGryZręcznościoweGeometry Dash Lite
Geometry Dash Lite ikona

Geometry Dash Lite

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Geometry Dash Lite to rytmiczna platformowa przeskakiwanka utrzymana w klasycznym stylu 2D, w której oprócz klasycznych umiejętności zręcznościowych będzie trzeba wykazać się umiejętnością koncentracji przez cały czas trwania rozgrywki.

Naszym podstawowym zadaniem jest bezbłędne doprowadzenie sterowanej figury do końca każdej z plansz. Droga jaką przyjdzie nam przebyć pełna jest niebezpiecznych zasadzek, przeszkód i pułapek, które w odpowiedni sposób pokonujemy i pozostawiamy w tyle.

Do przebycia jest cały szereg wymyślnych poziomów, w których twórcy bawią się z graczem na wiele sposobów. Zmienne ukształtowanie terenu, trampoliny, wyrzutnie, zapadnie i wystające zewsząd kolce to tylko mała część z całego zestawu zasadzek z jakimi spotkamy się w trakcie rozgrywki.

Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to emocji na pewno nie zabraknie. Często dotarcie do końca planszy będzie wydawało się zwyczajnie niemożliwe, ale to jedynie kwestia ilości prób i sporych pokładów cierpliwości ;-).

Pozycja prezentuje wysoki stopień trudności nie pozwalając nawet na odrobinę dekoncentracji. Dobra oprawa dźwiękowa również przemawia za projektem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentRobTop Games
Liczba pobrań542
Data aktualizacji26 cze 2022
Rozmiar pliku45.60 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Geometry Dash Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)