Get Icons ikona

Get Icons2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Get Icons to darmowe narzędzie, z pomocą którego możliwe jest wyodrębnienie ikon w zasadzie z dowolnych programów (plików wykonywalnych EXE) i bibliotek DLL.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i jej obsługa nie powinna nikomu sprawić trudności. Okno programu składa się m.in. z poręcznego eksploratora, za pomocą którego możemy z łatwością odnaleźć katalog z aplikacją i poprzez wskazanie odpowiedniego pliku wykonawczego lub biblioteki przejść do panelu z wyborem ikony - jeśli w danym pliku "zaszytych" jest więcej niż jedna ikona, program wyświetli wszystkie dostępne grafiki.

Po namierzeniu ikony, którą chcemy zapisać, wystarczy ją wskazać i za pomocą przycisku 'Save' wskazać miejsce zapisu. Możemy także za pomocą funkcji 'Save All' zapisać od razu wszystkie odnalezione grafiki. Pewnym minusem Get Icons jest to, że jedynym formatem, do którego możemy dokonać zapisu jest ICO - jeśli więc chcielibyśmy wykorzystać ikony w innej formie i potrzebujemy ich w formacie PNG, BMP lub JPG potrzebny będzie dodatkowy konwerter.

Udostępnij
Get Icons 2.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentLeeLu Soft
Liczba pobrań157
Data aktualizacji10 lis 2015
Rozmiar pliku0.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Get Icons ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)