WindowsInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówGetGo Download Manager
GetGo Download Manager ikona

GetGo Download Manager6.2.1.3200

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GetGo Download Manager jest darmowym programem przeznaczonym do pobierania plików z Internetu.

To, co wyróżnia GetGo Download Managera od innych tego typu programów, to możliwość pobierania filmów z popularnych serwisów w tym YouTube, Myspace, Google Video, MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike i dowolnych innych zawierających osadzone pliki FLV. GetGo Download Manager integruje się również z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, w tym Internet Explorerem, w zakresie definiowania priorytetów pobieranych plików i ich kategoryzacji. Dodatkowo aplikacja oferuje funkcję wznawiania przerwanych sesji, obsługę logowania, import i eksport adresów stron (URL) oraz możliwość uruchamiania aplikacji za pomocą przycisku lub z poziomu menu kontekstowego.

Ciekawą funkcją GetGo Download Managera jest nagrywanie strumieni multimedialnych poprzez ustanowienie rejestracji nagrań MMS, a następnie odtwarzanie ich w zewnętrznym odtwarzaczu (np. Windows Media Player).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.65 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań15 196
Data aktualizacji20 lut 2019
Rozmiar pliku1.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GetGo Download Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)