iOSDomBankowość i inwestycjeGetin Mobile
Getin Mobile ikona

Getin Mobile3.4.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Getin Mobile to darmowa aplikacja przeznaczona dla wszystkich klientów Getin Banku, którzy chcieliby zyskać możliwość bezproblemowego korzystania ze swojego konta bankowego na smartfonie lub tablecie.

Kluczowe opcje

Z poziomu Getin Mobile otrzymujemy dostęp do stanu rachunku, historii transakcji oraz szczegółowych informacji na temat naszej aktywności na koncie. Możemy również wykonywać przelewy (zarówno krajowe, jak i zagraniczne; po wpisaniu danych lub po wybraniu odbiorcy z listy zdefiniowanych), korzystać z usługi Express Elixir (przelewy natychmiastowe), tworzyć zlecenia stałe, regulować należności w Urzędzie Skarbowym i nie tylko.

Dodatkowe funkcje

Za pomocą Getin Mobile będziemy także mogli płacić telefonem za pośrednictwem Google Pay oraz BLIK-iem. Ta druga opcja pozwala również na dokonywanie wpłat oraz wypłat kodami z bankomatów i wystawianie czeków.

Getin Mobile pozwala na zarządzanie posiadanymi kartami płatniczymi oraz kredytami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w razie potrzeby szybko aktywować, zastrzec lub zablokować kartę, zmienić limity transakcji oraz kod PIN. Jeśli mamy taka możliwość, to dzięki tej aplikacji spłacimy całe zadłużenie.

Proste logowanie

Warto dodać, że Getin Mobile umożliwia logowanie się za pomocą kodu PIN lub odciskiem palca, o ile – rzecz jasna – taka funkcja znajduje się w naszym urządzeniu przenośnym.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja dla klientów Getin Banku
  • szybki dostęp do swojego konta
  • logowanie kodem PIN lub odciskiem palca
  • stan rachunku, przelewy, kredyty, lokaty i nie tylko
  • opcja płacenia za zakupy telefonem (BLIK, Google Pay)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań21
Data aktualizacji13 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Getin Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)