GG Muzyka — kolejna odsłona skrytki na utwory

GG Muzyka — kolejna odsłona skrytki na utwory

13.12.2012 14:28, aktualizacja: 13.12.2012 15:44

GG we wrześniu wprowadziło możliwość słuchania utworów muzycznych, które zapiszemy na dysku GG. Właśnie ruszyła bazująca na tych możliwościach usługa GG Muzyka.

Obraz

Przede wszystkim cieszy informacja o tym, że Dysk GG został powiększony do 5 GB dla każdego użytkownika — na takiej przestrzeni można już przechowywać sporo plików MP3. Na dysku pojawił się ponadto systemowy folder „Muzyka”, w którym należy umieścić utwory, jeśli chcemy skorzystać z dodatkowych możliwości platformy. Słuchać można, tak jak poprzednio, z poziomu przeglądarki i wersji desktopowej oraz mobilnej komunikatora. To jednak nie wszystko.

GG zadbało także o element społecznościowy w nowej usłudze. Utwory umieszczone w odpowiednim folderze możemy „dać do posłuchania” znajomym — nie będzie możliwości pobrania, ale będą mogli z chmury posłuchać tego, co nam się podoba. O pojawieniu się nowych piosenek znajomi dostaną powiadomienie (tę funkcję można oczywiście wyłączyć), i będą mogli przeglądać biblioteczkę utworów znajomych. Całość uzupełnia wyszukiwarka i możliwość oznaczenia utworu jako ulubiony.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)