WindowsArchiwumProgramy archiwalneGhost Recon Phantoms

Ghost Recon Phantoms

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ghost Recon Phantoms to nowoczesna, drużynowa strzelanina widziana z perspektywy trzeciej osoby. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości ukazując świat wojny w perspektywie najbliższych lat.

Tytuł jest nieustannie rozwijany przez Ubisoft Singapore już od dłuższego czasu. Mimo iż nie opuścił on jeszcze fazy beta, to pod kątem dynamizmu rozgrywki sieciowej, aspektów społecznościowych, grywalności oraz konfigurowalności stanowi on na dzień dzisiejszy najlepszą odsłonę z całej serii Ghost Recon.

Gracz dostaje się do elitarnych oddziałów specjalnych składających się z żołnierzy przyszłości, którzy wyposażeni w najnowsze osiągnięcia wojskowej technologii oraz szereg najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu prześlizgują się w czasie walki nie zauważeni tuż za plecami wroga. Są praktycznie niewidoczni, niezauważalni i niewykrywalni - są Duchami...

Ghost Recon Phantoms oferuje możliwość wyboru pomiędzy trzema klasami Duchów: Szturmowca - żołnierza nieugiętego, walczącego na pierwszej linii ognia, Zwiadowcy - informatora zmylającego ruchy przeciwnika oraz Specjalisty - zarówno obrońcy swojej drużyny jak i niszczyciela fortyfikacji wroga przy pomocy nowoczesnych technologii. Każda z klas posiada inne umiejętności i zdolności oraz każdej przypisane zostały inne rodzaje broni. Należy więc umiejętnie je łączyć, by optymalnie wykorzystać ich potencjał w walce z wrogiem.

Gra naszpikowana jest aspektami taktycznymi, sama zwinność choćby w najlepszym wydaniu, niestety nie wystarczy. Twórcy gry postawili na takie wartości jak umiejętność współpracy w zespole, integrowanie się z nim oraz poczucie odpowiedzialności za innych członków grupy. Nie bez znaczenia jest zmysł przewidywania i podejmowanie szybkich, trafnych decyzji. W porównaniu z poprzednimi wydaniami tytułu, w Ghost Recon Phantoms rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca i odbywa się w jeszcze bardziej zróżnicowanych środowiskach i lepiej dopracowanych lokacjach. Dynamiczną akcję uzupełniają bogate krajobrazy i świetnie dopracowane mapy.

Trzeba przyznać, że tytuł został doskonale dopracowany pod względem graficznym jak i dźwiękowym. Dla każdego kto spróbuje swych sił w Ghost Recon Phantoms - dobra zabawa gwarantowana!

Uwaga!

  • Przed rozpoczęciem pobierania klienta gry należy stworzyć własne konto na specjalnej platformie Uplay firmy Ubisoft.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.05 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań6 590
Data aktualizacji18 sty 2013
Rozmiar pliku0.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)