GhostWriter ikona

GhostWriter2.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GhostWriter – edytor Markdown, w którym zastosowano dwa ciekawe tryby mające wpłynąć na produktywność podczas pisania tekstów. Jeden polega na wyróżnianiu kolorystycznym najświeższego zdania z treści, zaś drugi wyłącza możliwość korzystania z klawiszy delete oraz backspace.

Takie podejście ma zmusić użytkownika najpierw do napisania treści, a dopiero potem interesowania się jej edycją i poprawkami. Ma to być bardziej produktywne od zajmowania się edycją na bieżąco, która może wybijać piszącego z rytmu. Obydwa tryby można w dowolnej chwili włączać i wyłączać, korzystanie z nich nie jest więc obowiązkowe.

Obok interesujących trybów GhostWriter pozostaje funkcjonalnym edytorem Markdown, w którym można samodzielnie kontrolować kolorystykę interfejsu, korzystać ze skrótów klawiszowych oraz analizować statystyki dokumentu czy sesji. Dostępna jest także nawigacja po dokumencie oraz podgląd efektu prac w HTML.

Udostępnij
GhostWriter 2.0.2wersja stabilna (32-bit)
GhostWriterwersja portable
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producentwereturtle
Liczba pobrań442
Data aktualizacji9 wrz 2021
Rozmiar pliku53.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GhostWriter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)