WindowsGrafikaInne programy graficzneGIFmicro
GIFmicro ikona

GIFmicro1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GIFmicro to nieduża aplikacja do minimalizacji rozmiaru plików graficznych zapisanych w tytułowym formacie GIF. Program pozwala przede wszystkim na bezstratne zmniejszenie wagi grafik, jednak o ile wystąpi taka potrzeba, będzie w stanie wygenerować również pliki z nieco gorszą jakością, ale za to dużo wyższą skutecznością w zakresie minimalizacji zajętości pamięci.

Aby skorzystać z potencjału programu, należy wskazać pliki źródłowe – najłatwiej będzie po prostu przeciągnąć je na okienko robocze z dowolnego innego poziomu w eksploratorze. Załadowane pliki prezentowane są na liście wraz z informacjami o aktualnym rozmiarze oraz ścieżką. Na górnym pasku znajduje się przycisk, którym uruchomimy proces zmniejszania grafik. Uwzględni on opcje, które można edytować z poziomu ustawień wysuwanych z prawej strony interfejsu.

Wśród preferencji znajdziemy przede wszystkim możliwość wybrania liczby przebiegów analizy, która wpływa na efektywność zmniejszania plików (konsekwencją jest dłuższy czas działania) oraz dodatkowe opcje związane z bardziej agresywnym działaniem, czyli uwzględniające zmianę rozdzielczości i zmniejszenie ogólnej jakości grafik. Aplikacja pozwala zmniejszyć pliki GIF średnio o 2-6%.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań153
Data aktualizacji6 gru 2016
Rozmiar pliku3.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GIFmicro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)