WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówGilisoft Audio Editor
Gilisoft Audio Editor ikona

Gilisoft Audio Editor2.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GiliSoft Audio Editor to przydatne narzędzie do edytowania plików dźwiękowych.

Wystarczy otworzyć dowolne nagranie, by rozpocząć wykonywanie rozmaitych operacji czy to na piosence, czy też na utworze ze ścieżki dźwiękowej lub w jakimkolwiek innym projekcie. GiliSoft Audio Editor pozwala na wycinanie, usuwanie, wklejanie czy też kopiowanie zawartości; dzięki temu programowi połączymy kilka plików w jedno duże nagranie lub wprost przeciwnie.

Rozpoczynając pracę z GiliSoft Audio Editor należy pamiętać, że aplikacja nie dysponuje opcją zapisywania plików dźwiękowych. Swoje projekty można zachować w formacie *.gau albo wyeksportować do MP3, WAV i formatu iPhone’a.

Co istotne, GiliSoft Audio Editor umożliwia także rejestrowanie dźwięku z mikrofonu lub karty dźwiękowej. Po nagraniu możemy edytować go za pomocą opisywanego narzędzia, wprowadzając niezbędne poprawki. Dostępna jest ponadto funkcja wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmów zapisanych w formacie MP4.

GiliSoft Audio Editor posiada opcję dodawania metadanych, dzięki której później łatwiej nam będzie zlokalizować potrzebne nagrania (np. po wykonawcy, tytule, nazwie albumu lub gatunku).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań161
Data aktualizacji21 mar 2019
Rozmiar pliku8.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Gilisoft Audio Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)