WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychGilisoft Private Disk
Gilisoft Private Disk ikona

Gilisoft Private Disk11.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gilisoft Private Disk to narzędzie umożliwiające łatwe i szybkie zabezpieczanie plików. Dzięki temu poufne dokumenty, zdjęcia czy też jakiekolwiek inne pliki nie trafią w ręce niepowołanych użytkowników.

Jak to działa?

Oprogramowanie pozwala na zaszyfrowanie danych 256-bitowym algorytmem AES niezależnie od tego, czy chcemy zabezpieczyć pliki znajdujące się na dysku twardym komputera, czy też zewnętrznym nośniku. Co ciekawe, Gilisoft Private Disk skierowany jest również do osób, które przechowują ważne dane „w chmurze”, bowiem oferuje funkcję zabezpieczanie zawartości skrzynki w serwisie Dropbox i innych tego typu usługach.

Gilisoft Private Disk umożliwia przygotowanie przenośnego prywatnego dysku twardego dostępnego za pośrednictwem USB. Ochrona danych przez aplikację sprawia, że żadne wirusy, konie trojańskie, spyware czy malware nie doprowadzi do utraty cennych plików; niemożliwe jest również ich przechwycenie przez osoby trzecie.

Sprawdź za darmo

Warto dodać, że Gilisoft Private Disk jest dostępny w wersji trial, w której maksymalny rozmiar utworzonego dysku może wynosić zaledwie 500 MB. Po zapoznaniu się z tą próbką musimy odinstalować narzędzie lub zdecydować się na zakup pełnej edycji kosztującej niespełna 40 dolarów.

Najważniejsze cechy:

  • ukryj i zabezpiecz dostęp do ważnych plików
  • szyfrowanie AES 256 bit
  • tworzenie przenośnego prywatnego dysku twardego USB
  • ochrona przed wirusami
  • darmowa wersja próbna
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań171
Data aktualizacji24 cze 2022
Rozmiar pliku10.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Gilisoft Private Disk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)