GiliSoft USB Stick Encryption ikona

GiliSoft USB Stick Encryption11.8.0

WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychGiliSoft USB Stick Encryption
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GiliSoft USB Stick Encryption to ciekawe i godne polecenia narzędzie, służące do zabezpieczania danych zgromadzonych na przenośnych magazynach danych - pendrive'ach, kartach pamięci itp. Z jego pomocą skutecznie zaszyfrujemy pliki, które nie chcielibyśmy aby dostały się w niepowołane ręce.

Program podczas swojego działania wykorzystuje bardzo mocny algorytm szyfrujący AES-256 i powtarza nawet kilkanaście razy operacje szyfrowania. Charakteryzuje się on pełną autonomią, szybkością działania, a także możliwy jest do uruchomienia na dowolnej wersji systemu Windows. Co istotne, w odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu GiliSoft USB Stick Encryption tworzy na nośniku specjalną, zabezpieczoną strefę, w której to przechowywane są poufne dane, pozostawiając również strefę publiczną z plikami, do których dostęp będzie miał każdy.

GiliSoft USB Stick Encryption z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników komputera. Prosta i intuicyjna obsługa, połączona z dużą skuteczności ochrony sprawia, że narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być zarówno przez doświadczonych, jak również początkujących odbiorców.

351626605342631319_0
Udostępnij
GiliSoft USB Stick Encryption 11.8.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 899
Data aktualizacji17 sie 2022
Rozmiar pliku9.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
GiliSoft USB Stick Encryption ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)