GimPhoto1.4.3

WindowsArchiwumProgramy archiwalneGimPhoto
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GimPhoto to darmowa aplikacja bazująca na programie graficznym GIMP, cenionym przez wielu użytkowników systemu Linux.

Aplikacja w przeciwieństwie od swojego pierwowzoru oferuje odmieniony wygląd graficzny, który w pewnym stopniu przypomina interfejs znany z aplikacji Photoshop. Najnowsza wersja GimPhoto funkcjonuje w oparciu o stabilnego Gimpa 2.4 oraz wszystkie najlepsze cechy znane z GimPhoto 1.0.

Autorzy ponadto w swojej modyfikacji dodali ponad 100 nowych rodzajów pędzli, specjalne wtyczki (do teksturowania, masowej zmiany nazw plików, zapisu grafik dla Web itp.) i obróbki fotograficznej oraz dodatkowe narzędzia odpowiedzialne za zarządzanie oknami. Dodatkową zaletą GimPhoto jest bezpośrednia instalacja motywu Clearlooks, który sprawia, że okienka nie są tak klasyczne (oldschoolowe) jak w przypadku systemu Windows 98.

Uwaga!

By program GimPhoto oferował interfejs w jednym okienku należy zainstalować dodatkowo małe narzędzie GimPad 1.1 (GimPhoto Desktop).

Udostępnij
GimPhoto 1.4.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGimPhoto
Liczba pobrań46 018
Data aktualizacji9 lip 2008
Rozmiar pliku17.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)