iOSRozrywka i hobbyAplikacje rozrywkoweGIPHY. All the GIFs
GIPHY. All the GIFs ikona

GIPHY. All the GIFs

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GIPHY. All the GIFs to aplikacja, w której znajdziemy tysiące zabawnych animacji GIF dostępnych w serwisie internetowym Giphy.com. Program pozwala łatwo dzielić się treściami w mediach społecznościowych lub za pomocą komunikatorów internetowych.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo GIF-ów, nawiązujących m.in. do popularnych filmów i seriali, memów, emocji, zwierząt i wiele, wiele innych. Animacje są pogrupowane tematycznie, ale można też wyszukać je ręcznie, używając wbudowanej w program wyszukiwarki. Domyślnie w aplikacji jest też włączony tryb auto play, dzięki któremu od razu po uruchomieniu programu można podejrzeć, jaka jest treść danego GIF-a.

Pod każdą animacją znajdziemy przyciski do udostępniania, osobno dla e-maila, Facebooka, Facebook Messengera, Twittera, Instagrama i Pinteresta. Ponadto, za pomocą jednego kliknięcia można wygenerować link do pliku GIF. To ułatwia dzielenie się treściami i pozwala ubarwić rozmowy, które prowadzimy przez internet. Ponadto, każdy GIF opatrzony jest tagami i zawiera długą listę podobnych animacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGiphy, Inc.
Liczba pobrań128
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
GIPHY. All the GIFs ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)