bEUjHSrp
GIPHY. All the GIFs ikona

GIPHY. All the GIFs

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GIPHY. All the GIFs to aplikacja, w której znajdziemy tysiące zabawnych animacji GIF dostępnych w serwisie internetowym Giphy.com. Program pozwala łatwo dzielić się treściami w mediach społecznościowych lub za pomocą komunikatorów internetowych.

bEUjHSrr

W aplikacji znajdziemy mnóstwo GIF-ów, nawiązujących m.in. do popularnych filmów i seriali, memów, emocji, zwierząt i wiele, wiele innych. Animacje są pogrupowane tematycznie, ale można też wyszukać je ręcznie, używając wbudowanej w program wyszukiwarki. Domyślnie w aplikacji jest też włączony tryb auto play, dzięki któremu od razu po uruchomieniu programu można podejrzeć, jaka jest treść danego GIF-a.

Pod każdą animacją znajdziemy przyciski do udostępniania, osobno dla e-maila, Facebooka, Facebook Messengera, Twittera, Instagrama i Pinteresta. Ponadto, za pomocą jednego kliknięcia można wygenerować link do pliku GIF. To ułatwia dzielenie się treściami i pozwala ubarwić rozmowy, które prowadzimy przez internet. Ponadto, każdy GIF opatrzony jest tagami i zawiera długą listę podobnych animacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentGiphy, Inc.
Liczba pobrań115
Data aktualizacji24 paź 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
GIPHY. All the GIFs ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUjHSrB
Komentarze (0)
bEUjHSsn