AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćGIPHY CAM. The GIF Camera
GIPHY CAM. The GIF Camera ikona

GIPHY CAM. The GIF Camera2.7.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GIPHY CAM to aplikacja do tworzenia własnych GIF-ów. Można w niej łatwo nagrać fragment filmu lub zrobić kilka zdjeć, dołożyć do nich efekty, naklejki i napisy. Możliwości aplikacji są bardzo szerokie dzięki ogromnej kolekcji filtrów i dodatków, które można dowolnie łączyć. Nowe elementy są dostarczane przez twórców aplikacji co tydzień.

Aplikacja pozwala nagrywać fragmenty filmów przednim i tylnym aparatem. Można zrobić serię pięciu zdjęć, zdając się na automat, lub przytrzymać przycisk migawki by nagrać dłuższy fragment filmu. Już na tym etapie można nałożyć pierwszy efekt – napis, naklejkę statyczną, animowaną śledzącą twarz, zmienić tło lub na cały obraz nałożyć filtr graficzny.

Kolejne filtry i efekty można nakładać po zapisaniu pierwszego GIF-a. Nie ma limitu wprowadzonych zmian. Można też wybrać, w jaki sposób GIF zostanie zapętlony: od początku do końca, od końca do początku albo „ping-pong”, przypominający Boomerang na Instagramie.

Gotowego GIF-a można zapisać na urządzeniu albo od razu wysłać przez Messengera, SMS-em, umieścić na Twitterze i Instagramie.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGiphy, Inc.
Liczba pobrań259
Data aktualizacji14 mar 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
GIPHY CAM. The GIF Camera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)