AndroidWiadomościPogodaGismeteo
Gismeteo ikona

Gismeteo1.1.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gismeteo to prosta i estetycznie wykonana aplikacja służąca do sprawdzania informacji o pogodzie: tej aktualnej i tej prognozowanej.

Aplikacja jest dostępna tylko w dwóch wersjach językowych: angielskiej oraz rosyjskiej. Większe opcje konfiguracji daje zaś, gdy chodzi o parametry wyświetlanej pogody. Możemy wybrać na przykład to, czy temperatura ma być podawana w stopniach Celsjusza lub też Fahrenheita, a opady deszczu w centymetrach lub milimetrach. Program pozwala też sprawdzić pogodę bieżącą oraz planowaną, ta ostatnia pogrupowana jest zaś w dwóch kategoriach: najbliższe godziny i najbliższe dni. Lokalizację, dla której chcemy otrzymywać informacje pogodowe, możemy dodać ręcznie lub zdać się na program, który przedstawi nam listę propozycji.

W aplikacji nie znajdziemy animacji, przedstawiających np. zmiany pogodowe lub tła zmieniającego się w zależności od warunków pogodowych, brakuje też opcji włączenia powiadomienia w systemowym pasku Androida. Program jest czytelny i opatrzony ładnymi grafikami, ale bardzo prosty i podaje takie informacje, jak temperatura, opady (także te spodziewane), poziom ciśnienia atmosferycznego, prędkość wiatru oraz poziom wilgotności powietrza. Wszystkie te dane otrzymamy w intuicyjnej formie graficznej, która obrazuje zmiany warunków pogodowych na przestrzeni godzin lub dni. Aby poznać dane szczegółowe, należy wysunąć treści widoczne na dole ekranu ku górze. Bez tego gestu aplikacja informuje o bieżącym zachmurzeniu i temperaturze, wskazuje też informacje o sile wiatru, a także o godzinie wschodu i zachodu słońca.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań208
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Gismeteo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)