WindowsGryRPG i MMOGlobal Agenda: Free Agent

Global Agenda: Free Agent

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Global Agenda: Free Agent to taktyczna, drużynowa strzelanina MMO widziana z perspektywy trzeciej osoby osadzona w klimacie science fiction.

Akcja gry toczy się na Ziemii w niedalekiej przyszłości. Połowa XXII wieku to czas, gdy nasza Planeta staje w obliczu globalnej katastrofy. Liczba ludności spada poniżej miliarda, coraz mniej jest terenów nadających się do osiedlenia i zagospodarowania, a o każdy oczyszczony kawałek ziemi toczone są zacięte walki przy pomocy nowoczesnych technik, strategii oraz broni. Na domiar złego ogólnoświatowe rządy przejmuje grupa despotów dysponująca ogromną armią niebezpiecznych inteligentnych, bojowych robotów.

Gracz wciela się w rolę szpiega i dostaje się do elitarnych oddziałów wojskowych. Wyposażony w futurystyczny sprzęt i najnowszej generacji środki bojowe rusza do walki o przetrwanie i zdobycze w postaci nowych terytoriów oraz technologii. Do wyboru są 4 klasy postaci: Assault - dzięki grubemu pancerzowi świetnie nadaje się na pierwszą linię ognia, Recon - zwinnie, szybko i precyzyjnie eliminuje przeciwnika z dużych odległości, Medic - odpowiedzialny za utrzymanie drużyny w dobrej kondycji zdrowotnej oraz Robotics - potrafiący atakować z kilku pozycji jednocześnie posługując się szerokim, dostępnym dla niego arsenałem środków bojowych.

Global Agenda: Free Agent cechuje się dużymi możliwościami w kwestii kreacji, personalizacji i zarządzania postacią. Sami decydujemy o jej cechach, właściwościach, zdolnościach oraz umiejętnościach. Należy tak prowadzić grę, by nie odkrywając swojej tożsamości rozwijać i umacniać swoją postać i jednocześnie zdobywać jak największą liczbę informacji mających wpływ w późniejszym czasie na szybszy własny rozwój technologiczny.

Global Agenda: Free Agent to świetny tytuł MMO z licznymi elementami RPG oraz gier akcji zbudowany w klimacie science fiction. Posiada dobrą ścieżkę dźwiękową, doskonałą grafikę, wysoki dynamizm oraz realizm zachowań postaci jak również przebiegu całej akcji gry. Dzięki tym wszystkim cechom oraz wielu innym aspektom tytuł z pewnością zainteresuje wielu graczy na nieco dłużej niż tylko weekend.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań571
Data aktualizacji1 lut 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)