WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWGlobus VPN Browser
Globus VPN Browser ikona

Globus VPN Browser48.0.2564.116

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Globus VPN Browser to przeglądarka, która chroni bezpieczeństwo użytkownika oraz zapewnia mu dostęp do wszystkich stron internetowych (nawet tych zablokowanych w określonych regionach geograficznych).

Zgodnie z nazwą, Globus VPN Browser wykorzystuje tunelowanie za pośrednictwem sieci VPN, ale oprócz tego korzysta również z połączenia TOR. Narzędzie zapewnia anonimowość, zmieniając adres IP użytkownika na inny, co sprawia, że jego aktywność nie zostanie wykryta, czy to przez dostawców natarczywych reklam, czy też przez hakerów, którzy mogliby pozyskać np. dane do karty płatniczej.

Globus VPN Browser charakteryzuje się bardzo przyjaznym dla oka interfejsem, który budzi słuszne skojarzenia z przeglądarką internetową Chrome. Podobnie, jak wspomniane narzędzie autorstwa firmy Google, opisywany program wykorzystuje kod źródłowy Chromium.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 183
Data aktualizacji27 kwi 2016
Rozmiar pliku45.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Globus VPN Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)