WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaGMABooster

GMABooster2.1b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GMABooster to unikatowe narzędzie stworzone przez Vladimira Plenskiego z myślą o posiadaczach zintegrowanych układów graficznych Intel Graphics Media Accelerator (GMA) z serii 900, 915, 945 i 950, które spotkać można w wielu komputerach stacjonarnych, laptopach i netbookach. Pozwala ono na zwiększanie wydajności karty graficznej poprzez ręczne modyfikowanie ustawień rdzenia graficznego.

Program oferuje użytkownikowi możliwość manualnej zmiany częstotliwości pracy układu graficznego pomiędzy wartościami 166/200/250/400 MHz bezpośrednio z poziomu Windows. W większości przypadków znaczący wzrost wydajności urządzenia odnotować można nawet bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Zgodnie z zapewnieniami twórcy korzystając z programu możliwe jest ponad dwukrotne zwiększenie mocy obliczeniowej zintegrowanych kart graficznych GMA.

Narzędziem GMABooster zainteresować się powinny wszystkie te osoby, które chciałyby przy użyciu zintegrowanego GPU Intela uruchomić bardziej zaawansowane gry 3D, oglądać na komputerze filmy bez efektu klatkowania czy też używać oprogramowania do modelowania obiektów trójwymiarowych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 765
Data aktualizacji18 sie 2013
Rozmiar pliku1.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)