WindowsArchiwumProgramy archiwalneGNUTU

GNUTU2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GNUTU (GNU Terminarz Ucznia) to bezpłatny program napisany z myślą o uczniach szkół podstawowych, średnich i gimnazjów. Pełni funkcję podręcznego terminarza, gdzie - w przeciwieństwie do zwykłego - można zapisywać informacje o ocenach, sprawdzianach, zadaniach do wykonania i inne informacje. Poza tym program ma rozbudowaną wyszukiwarkę, potrafi generować statystyki dotyczące ocen (wraz z obliczaniem ich średniej), umożliwia prowadzenie dziennika (pamiętnika), a także pozwala na eksportowanie planu lekcji do formatu HTML.

Uwaga! 1. Do poprawnej pracy programu wymagane są zainstalowane w systemie biblioteki Gtk# Runtime for Windows, które z kolei wymagają wcześniejszej instalacji bibliotek .NET Framework 1.1. Bilblioteki znaleźć można w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki. 2. Kod źródłowy, a także wersję dla systemów Linux programu można pobrać na stronie producenta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań41 609
Data aktualizacji11 wrz 2006
Rozmiar pliku0.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)