GNUTU2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GNUTU (GNU Terminarz Ucznia) to bezpłatny program napisany z myślą o uczniach szkół podstawowych, średnich i gimnazjów. Pełni funkcję podręcznego terminarza, gdzie - w przeciwieństwie do zwykłego - można zapisywać informacje o ocenach, sprawdzianach, zadaniach do wykonania i inne informacje. Poza tym program ma rozbudowaną wyszukiwarkę, potrafi generować statystyki dotyczące ocen (wraz z obliczaniem ich średniej), umożliwia prowadzenie dziennika (pamiętnika), a także pozwala na eksportowanie planu lekcji do formatu HTML.

Uwaga! 1. Do poprawnej pracy programu wymagane są zainstalowane w systemie biblioteki Gtk# Runtime for Windows, które z kolei wymagają wcześniejszej instalacji bibliotek .NET Framework 1.1. Bilblioteki znaleźć można w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki. 2. Kod źródłowy, a także wersję dla systemów Linux programu można pobrać na stronie producenta.

Udostępnij
GNUTU 2.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań41 608
Data aktualizacji11 wrz 2006
Rozmiar pliku0.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)